28 березня у Верхівському сільськогосподарському коледжі традиційно відбувся День відкритих дверей. Цьому передувала значна профорієнтаційна робота: виїзди викладачів до шкіл наближених районів, оголошення на радіо, сайті коледжу.

    Після реєстрації студенти-екскурсоводи ознайомили гостей з історією коледжу, з його матеріально-технічною базою: навчальними аудиторіями, лабораторіями, комп’ютерними класами, спортивним і тренажерними залами, клубом, їдальнею, бібліотекою, гуртожитками.

     На свято завітали гості з Вінницького національного аграрного університету: ректор університету Віктор Анатолійович Мазур та проректор з науково-педагогічної роботи, інноваційної діяльності та роботи відокремлених структурних підрозділів Гунько Ірина Василівна.

     Урочистий захід відкрив директор коледжу Олександр Михайлович Кушнір, який привітав присутніх зі святом Дня відкритих дверей, розповів про переваги навчання у коледжі, запросив абітурієнтів приєднатися до дружньої родини коледжу.

    Віктор Анатолійович та Ірина Василівна відзначили високий рівень професіоналізму викладачів навчального закладу, розповіли про перспективи навчання та професійної підготовки в коледжі.

      З особливостями вступної кампанії в навчальний заклад ознайомила гостей відповідальний секретар приймальної комісії Вдовичак Т. В. та відповіла на запитання присутніх.

      Голови циклових комісій та викладачі-предметники цікаво презентували свої спеціальності «Агрономія». «Геодезія та землеустрій», «Садово-паркове господарство» та розповідали про навчання і дозвілля студентів.

      Для гарного настрою до уваги присутніх в залі було представлено концертну програму студентами-учасниками гуртка художньої самодіяльності коледжу.

       Після концерту всі бажаючі учні мали змогу перевірити свої знання, прийнявши участь в олімпіаді з математики.

4

1

5

2

3   6

7

День відкритих дверей в коледжі

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *