Верхівський сільськогосподарський коледж

Вінницького національного аграрного університету

Оголошує додатковий набір

на заочну форму навчання за спеціальностями:

«Геодезія та землеустрій»,              «Агрономія»

 Буфер обміну-1

 Для вступу потрібно подати такі документи: копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; на базі 11 класів – копії сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти 2017, 2018 та 2019 років (мінімальна кількість балів 100) з предметів: українська мова і література та біологія або математика чи географія – на спеціальність «Агрономія»; українська мова і література та математика або фізика чи географія – на спеціальність «Геодезія та землеустрій»; копію документа, що посвідчує особу; копію посвідчення про приписку; 4 фотокартки розміром 3×4 см.

    Прийом заяв та документів для осіб, які вступають на основі сертифікатів ЗНО – з 01 листопада по 15 листопада; для осіб, які  мають право на вступ за співбесідою чи вступними випробуваннями – з 01 листопада по 10 листопада. Співбесіди та вступні випробування – з 11 по 15 листопада.

     Всі студенти забезпечуються гуртожитком. В коледжі працює їдальня, спортивний комплекс, клуб, бібліотека, читальний зал.

    Випускники за результатами фахової співбесіди можуть продовжувати  навчання на ІІІ курсі Вінницького національного  аграрного університету.

    З усіх питань пов’язаних з прийомом, звертатися за адресою: 24350 вул.Технікумівська, 1, село Верхівка, Тростянецький район, Вінницька область.

Тел.: 0988161361

Електронна адреса vkoledg@ukr.net

Верхівський сільськогосподарський коледж Вінницького національного аграрного університету Оголошує додатковий набір на заочну форму навчання за спеціальностями: «Геодезія та землеустрій», «Агрономія»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *