Підсумовуючи тиждень спеціальності «Землевпорядкування», який проходив у коледжі з 12 по 16 березня, присвячений до Дня землевпорядника – 2018, викладачі землевпорядних дисциплін 15 березня провели інтелектуальну гру Брейн-ринг між  командами ІІ-ІV курсів спеціальності, а саме: команда 4-го курсу «Радіани», команда 3-го курсу «Рулетки» та команда 2-го курсу – «Невгамовні». Гра проходила в чотири етапи, кожен з яких оцінювався відповідними балами, кожна з команд підготувала привітання суперникам. Студенти відповідали на запитання з профілюючих дисциплін. В результаті гри команди зайняли, відповідно, призові місця: І місце – команда «Рулетки», ІІ-ге місце команда «Радіани», та ІІІ місце – команда «Невгамовні». Команди були нагороджені призами та грамотами.

Серед учасників брейн-рингу відмічена також грамотою студентка ІІІ-го курсу Науменко Наталія, як «Кращий зі спеціальності».

По завершенню брейн-рингу гравців команд, запрошених пригощали чаєм та печивом.

46

  14

11   3 1   19

5

45

6

Брейн-ринг в 2018

2 thoughts on “Брейн-ринг в 2018

 • Квітень 3, 2018 at 2:27 pm
  Permalink

  Землевпорядники , як завжди в своєму репертуарі , молодці. Володимир Григорович, Наталія Богданівна та Світлана Шевченко я дуже вдячна ВАМ всім за ті проведені з Вами студентські роки 1997—2001 р.р. Велике Вам спасибі. Ви найкращі.

  Привіт Вам із СОНЯЧНОГО ЗАКАРПАТТЯ!

  Reply
  • Травень 8, 2018 at 8:42 am
   Permalink

   Дякуємо. що нас читають

   Reply

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *