Щорічно у Верхівському сільськогосподарському коледжі ВНАУ одночасно відзначається два свята: День працівників сільського господарства і Міжнародний день студента.

       Ми щиро вітаємо усіх аграріїв і студентів зі святом! Бажаємо щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів!

     У фойє головного корпусу Верхівського сільськогосподарського коледжу ВНАУ з нагоди професійного свята працівників сільського господарства і Міжнародного дня студентів було проведено конкурс-виставку «Дари осені».

      Осінь вражає своїми природними барвами, красою та щедрістю, а студенти своєю креативністю. Студенти мали можливість реалізувати усі свої фантазії та творчі задуми, чим вдало скористалися.

Компетентному журі досить нелегко було визначити кращих, при цьому вони керувались такими критеріями оцінювання як відповідність темі, творчий задум, майстерність виконання, оригінальність.

Кращі відзнаки:

І місце – ВППР-41

ІІ місце – А-21

ІІІ місце – А-11, ГЗ-11

Переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Адміністрація коледжу вдячна студентам та їх кураторам за активну участь в конкурсі та побажала всім здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі й нездоланного бажання перемагати та бути гордістю навчального закладу.

      Після конкурсу в клубі відбувся святковий концерт.

З Днем працівника сільського господарства і Міжнародним днем студента

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *