10 січня 2017 року у Верхівському сільськогосподарському коледжі ВНАУ відбулось засідання педагогічної ради, на якому розглядались наступні питання:

— про результати успішності і відвідування студентів за І-й семестр 2016—2017 н.р.

— розгляд розкладу уроків та плану роботи на ІІ-й семестр

— про правила призначення академічних стипендій та порядок формування рейтингу успішності

— про затвердження складу стипендіальної комісії

— про затвердження правил прийому до Верхівського с/г коледжу ВНАУ у 2017 р.

Відповідно до затвердженого педрадою та погодженого зі студентською радою порядку формування рейтингу успішності, висвітлюємо рейтинг успішності студентів коледжу за курсами та спеціальностями.

 

Рейтинг успішності, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2016-17 н.р. Спеціальність 193 Геодезія та землеустрій І курс

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Успішність

(4.00-12.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0-0.33)
Участь у громадському житті (0-0.5) Участь у спортивній діяльності

(0-0.5)
Загальний бал

(4.00-13.33)
1 Матух Ярослава Ярославівна 8.77 0 0,1 0 8,87
2 Харковенко Аліна В’ячеславівна 8.07 0 0,2 0,1 8,37
3 Соловей Ольга Василівна 8.00 0 0,1 0,1 8,20
4 Чернега Ярослав Русланович 7.50 0 0,2 0 7,70
5 Солодовнікова Ольга Василівна 7.07 0 0,1 0 7,17
6 Олійник Олександр Анатолійович 7.14 0 0 0 7,14
7 Кудревич Віталій Вікторович 7.07 0 0 0 7,07
8 Олійниченко Артем Віталійович 6.07 0 0 0 6,07

 

Рейтинг успішності, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2016-17 н.р.  Спеціальність 5.08010102 Землевпорядкування ІІ курс

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Успішність

(3.00-5.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0-0.15)
Участь у громадському житті

(0-0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0-0.20)
Загальний бал

(3.00-5.55)
1 Науменко Наталія Миколаївна 5.00 0 0,1 0,2 5,3
2 Висоцька Аліна Валентинівна 4.67 0 0,05 0 4,72
3 Тульчій Вікторія Русланівна 4.53 0 0,1 0,05 4,68
4 Демчук Людмила Леонідівна 4.20 0 0,1 0 4,30
5 Савченко Іван Сергійович 4.00 0 0 0 4,00
6 Литвиненко Юлія Анатоліївна 3.40 0 0 0,05 3,45

 

Рейтинг успішності, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2016-17 н.р.  Спеціальність 5.08010102 Землевпорядкування ІІІ курс

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Успішність

(3.00-5.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0-0.15)
Участь у громадському житті

(0-0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0-0.20)
Загальний бал

(3.00-5.55)
1 Мараховська Юлія Олександрівна 4.20 0,05 0 0,05 4,30
2 Прокопович Юрій Владиславович 4.00 0 0,05 0,2 4,25
3 Мищак Світлана Миколаївна 3.92 0 0 0,05 3,97
4 Ткаченко Павло Валерійович 3.31 0 0 0 3,31

Рейтинг успішності, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2016-17 н.р.  Спеціальність 5.08010102 Землевпорядкування ІV курс

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Успішність

(3.00-5.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0-0.15)
Участь у громадському житті

(0-0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0-0.20)
Загальний бал

(3.00-5.55)
1 Кукурудза Олександр Олександрович 4.82 0 0,05 0,1 4,97
2 Павлюк Дмитро Володимирович 4.72 0 0,05 0,2 4,97
3 Кривешко Наталія Олександрівна 4.27 0,05 0,05 0,1 4,47

 

Рейтинг успішності, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2016-17 н.р.  Спеціальність 201 Агрономія І курс

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Успішність

(4.00-12.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0-0.33)
Участь у громадському житті (0-0.5) Участь у спортивній діяльності

(0-0.5)
Загальний бал

(4.00-13.33)
1 Павлюк Олександр Володимирович 9.00 0 0 0,2 9,20
2 Шевченко Юрій Юрійович 8.93 0 0,2 0 9,13
3 Півторак Руслана Михайлівна 8.23 0 0,2 0 8,43
4 Сліденко Андрій Сергійович 7.78 0 0 0,2 7,98
5 Охрімова Тетяна Валентинівна 7.69 0 0,2 0 7,89
6 Ковальчук Владислав Васильович 7.35 0 0,1 0,2 7,65
7 Разієвська Ольга Олександрівна 7.53 0 0,1 0 7,63
8 Солодкий Станіслав Віталійович 7.00 0 0 0,5 7,5
9 Деркач Микола Станіславович 7.07 0 0 0,2 7,27
10 Мудраченко Лілія Сергіївна 6.66 0 0,1 0 6,76
11 Цвігун Олесь Сергійоввич 5.64 0 0,1 0 5,74
12 Овсянников Олексій Анатолійович 5.50 0 0 0 5,50

 

Рейтинг успішності, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2016-17 н.р.  Спеціальність 5.09010103 Виробництво і переробка продукції рослинництва ІІ курс

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Успішність

(3.00-5.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0-0.15)
Участь у громадському житті

(0-0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0-0.20)
Загальний бал

(3.00-5.55)
1 Редька Марія Володимирівна 4.76 0 0.05 0 4,81
2 Щиголь Оксана Ігорівна 4.71 0 0.05 0 4,76
3 Червоняк Юлія Олексіївна 4.35 0 0.20 0 4,55
4 Швець Катерина Василівна 4.53 0 0 0 4,53
5 Гончар Анжела Юріївна 4.47 0 0 0 4,47
6 Людяний Олександр Валерійович 4.29 0 0.10 0.05 4,44
7 Колісник Станіслав Анатолійович 4.07 0 0 0 4,07
8 Петрушкова Альбіна Сергіївна 4.00 0 0 0 4,00
9 Кучер Олександр Олександрович 4.00 0 0 0 4,00
10 Коляда Наталія Леонідівна 3.47 0 0 0 3,47

Рейтинг, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2016-17 н.р.  Спеціальність 5.09010103 Виробництво і переробка продукції рослинництва ІІІ курс

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Успішність

(3.00-5.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0-0.15)
Участь у громадському житті

(0-0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0-0.20)
Загальний бал

(3.00-5.55)
1 Блажко Володимир Віталійович 4.86 0 0,05 0,20 5,11
2 Давидчук Владислав Васильович 4.93 0 0,10 0,05 5,08
3 Гладкий Вадим Андрійович 4.13 0 0,05 0,20 4,38
4 Іванов Віктор Петрович 4.06 0 0,05 0,20 4,31
5 Морозовська Анастасія Володимирівна 3.60 0 0,10 0,05 3,75
6 Тодоренко Павлина Іванівна 3.33 0 0,05 0,20 3,58
7 Трипутень Кирило Олегович 3.53 0 0 0 3,53
8 Трипутень Роман Олегович 3.26 0 0 0 3,26

 

Рейтинг успішності, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2016-17 н.р.  Спеціальність 5.09010103 Виробництво і переробка продукції рослинництва ІV курс

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Успішність

(3.00-5.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0-0.15)
Участь у громадському житті

(0-0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0-0.20)
Загальний бал

(3.00-5.55)
1 Коваль Альона Миколаївна 5.00 0 0,15 0 5,15
2 Салапан Марина Миколаївна 4.90 0 0,10 0,10 5,10
3 Атаманчук Олександр Васильович 4.45 0 0,10 0,10 4,65
4 Набабій Вікторія Ігорівна 4.27 0 0,10 0,10 4,47
5 Драбанюк Віктор Миколайович 4.18 0 0,10 0,10 4,38
6 Котенко Володимир Іванович 4.09 0 0,10 0,10 4,29
7 Павлішен Олександр Васильович 4.18 0 0,10 0 4,28
8 Крещенецький Віталій Валерійович 4.09 0 0,10 0 4,19
9 Медвідь Іван Юрійович 3.18 0 0 0 3,18

 

Рейтинг успішності , відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2016-17 н.р.  Спеціальність 5.09010303 Зелене будівництво і садово-паркове господарство ІІ курс

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Успішність

(3.00-5.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0-0.15)
Участь у громадському житті

(0-0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0-0.20)
Загальний бал

(3.00-5.55)
1 Мельник Вікторія Володимирівна 5.00 0 0,1 0,2 5,30
2 Соловйова Настасія Миколаївна 4.19 0 0,05 0 4,24
3 Гром Вікторія Василівна 4.06 0 0,05 0,1 4,21
4 Легун Лідія Василівна 4.00 0 0,05 0,1 4,15
5 Шепель Людмила Віталіївна 3.56 0 0,1 0,1 3,76
6 Блоха Наталія Петрівна 3.00 0 0,05 0,05 3,10
7 Бокоч Василь Васильович 3.00 0 0,05 0,05 3,10

 

Рейтинг успішності, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2016-17 н.р.  Спеціальність 5.09010303 Зелене будівництво і садово-паркове господарство ІІІ курс

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Успішність

(3.00-5.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0-0.15)
Участь у громадському житті

(0-0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0-0.20)
Загальний бал

(3.00-5.55)
1 Парубоча Леся Олегівна 4.57 0 0,2 0,05 4,82
2 Кравчук Олександр Михайлович 4.07 0 0,05 0 4,12
3 Зубков Вадим Олександрович 4.07 0 0,05 0 4,12
4 Євгенюк Денис Вадимович 4.00 0 0 0,05 4,05
5 Переход Едуард Михайлович 3.00 0 0 0 3,00
Про рейтинг успішності студентів коледжу

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *