Приймальна комісія Верхівського сільськогосподарського коледжу ВНАУ діє для організації і проведення прийому студентів на навчання.

В своїй роботі Приймальна комісія керується Положенням про Приймальну комісію  Верхівського сільськогосподарського коледжу ВНАУ, а також Правилами прийому Верхівського сільськогосподарського коледжу ВНАУ у 2016 році, ухваленими на засіданні Приймальної комісії відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

           Склад структурного підрозділу (Приймальна комісія):

1.Кушнір О.М. — голова приймальної комісії  коледжу, заступник

голови приймальної комісії університету.

2.Нажник Л.П. – заступник голови приймальної комісії коледжу.

3.Гудзь В.О. — відповідальний секретар приймальної комісії

4.Тесьминецький І.Г. — відповідальний за підтримання  зв’язків з

районними  та обласним  центрами  зайнятості, за організацію

профорієнтаційної   роботи за ступеневою підготовкою.

5.Паламарчук В.Г – відповідальна за зв’язки зі ЗМІ, за організацію профорієнтаційної роботи викладачами в закріплених районах.

6.Кушнір В.В. – відповідальна  за зв'язок  з  відділами кадрів

районних управлінь АПК та відділами освіти районних

адміністрацій.

7.Середюк В.В... – уповноважений з питань внесення даних до ЄДБЕО.

8.Вдовичак Т. В. – відповідальна за виготовлення і оформлення

документації по прийому,  за організацію побутових умов для

абітурієнтів на час вступних випробувань.

9.Горобець В.Г. — відповідальний за зв’язок з відділами земельних

ресурсів.

10.Яновський В.П. — відповідальний за організацію

профорієнтаційної роботи серед студентської молоді та

проведення конкурсу по залученню абітурієнтів до коледжу

між академічними групами.

11.Червоняк Л.П. – технічний секретар приймальної комісії.

 

Адреса: 24350, Вінницька область, Тростянецький р-н, с. Верхівка, коледж.

Телефони: (04343)  28-5-44,  28-5-42 :      електронна пошта  vkoledq@ukr.net

Режим роботи:
понеділок-п’ятниця – з 8:00 до 17:00
суббота – з 8.00 до 12. 00

неділя – вихідний

 

Приймальна комісія коледжу здійснює прийом студентів на 2016 – 2017 н. р. на денну форму навчання з освітою на базі 9 і 11 класів та на заочну форму навчання на базі 11 класів за спеціальностями:   „ Агрономія ”, „ Садово-паркове  господарство ”,   „ Геодезія і землеустрій"

 

       Молодший спеціаліст зі спеціальності «Агрономія» («Виробництво і переробка продукції рослинництва»). Здатний працювати в сільському господарстві та пов’язаними з ним галузях:

  • рослинництво, вирощування зернових і технічних культур;
  • овочівництво, декоративне садівництво і вирощування продукції розсадників;
  • вирощування фруктів, ягід, горіхів, культур для виробництва напоїв, прянощів;
  • вирощування культур у поєднанні з тваринництвом;
  • надання послуг у галузях рослинництва і тваринництва.

Може займати посади агронома, плодоовочівника, тютюнника, фермера-рільника, фермера-овочівника, фермера-садовода, фермера-виноградаря, озеленювача, фермера з вирощування культур у теплицях, приймальника-здавальника харчової продукції, завідувача підсобного сільського господарства, завідувача агрохімічного кабінету, завідувача розсадника, завідувача оранжереї, завідувача дослідного поля.

       Молодший спеціаліст зі спеціальності «Геодейзія і землеустрій»   («Землевпорядкування»). Здатний виконувати роботу копіювальника малюнків і карт, копіювальника технічної документації, кресляра, техніка-проектувальника, техніка-геодезиста, завідувача геокамерою, техніка-лаборанта, землевпорядника селищної ради.

Область діяльності: моніторинг земель, топографічно-геодезичні роботи, розробка проектів відведення земель та перенесення їх в натуру для землекористування, роздержавлення та приватизації.

      Молодший спеціаліст зі спеціальності «Садово-паркове господарство» («Зелене будівництво і садово-паркове господарство»). Здатний працювати в сільському господарстві, мисливському господарстві, лісовому господарстві та пов’язаними з ними  галузях:

—      рослинництво;

— овочівництво, декоративне садівництво і вирощування продукції розсадників;

—      надання послуг у галузях рослинництва і тваринництва, облаштування

ландшафту;

  • лісове господарство та пов’язані з ним послуги;

діяльність ботанічних садів, зоопарків та заповідників, дендрологічних парків, природних заповідників, у т.ч. охорона дикої природи.

може займати посади техніка-проектувальника, молодшого фахівця з агрономії, лісового, водного господарства та природно-заповідної справи, техніка-лаборанта, техніка-таксатора, фахівця садово-паркового господарства.

Для вступу на денну форму навчання потрібно подати: заяву, копії документів державного зразка про базову загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про повну загальну середню освіту) і додаток до нього, 8 фотокарток розміром 3×4 см; сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, видані в 2016 році (мінімальна кількість балів 100) з предметів: українська мова і література та біологія – на спеціальності «Агрономія» і «Садово-паркове господарство» на базі 11 класів; українська мова і література та математика  – на спеціальність «Геодезія і землеустрій» на базі 11 класів; копію паспорта чи свідоцтва про народження та копію ідентифікаційного коду.

Прийом заяв та документів від осіб, які мають складати вступні іспити, з 11 липня до 20 липня, для осіб, які не складають вступні іспити, з 11 липня до 27 липня. Вступні іспити з 21 липня по 27 липня.

Вступні іспити для вступників на основі базової загальної середньої освіти на всі спеціальності – українська мова (диктант), математика (тестування).

Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників не пізніше 28 липня-9кл. і 1 серпня -11 клас.

Термін виконання вимог до зарахування на місця державного замовлення: не пізніше 05 серпня, за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 10 серпня.

Термін зарахування за державним замовленням – не пізніше 6 серпня, за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 12 серпня.

Протягом навчання студенти набувають робочі професії — тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва категорії «А», оператор комп’ютерного набору, флорист.

Всі студенти забезпечуються гуртожитком. В коледжі  працює їдальня, спортивний комплекс, клуб, бібліотека, читальний зал.

Випускники  можуть за результатами фахової співбесіди продовжувати навчання на ІІІ курсі Вінницького, Львівського, Одеського та Уманського аграрних університетів.

 

Випускники профтех училищ можуть продовжити навчання, на ІІ курсі, у Верхівському  сільськогосподарському коледжі ВНАУ , за умови вступу за результатами фахового випробування, на споріднену спеціальність

Споріднені спеціальності для бажаючих навчатись по спеціальності  «Виробництво і переробка продукції рослинництва»:

1.Лаборант хіміко -  бактеріального аналізу

2.Робіник фермерського господарства

3.Плодоовочівник

4.Тракторист-машиніст

«Зелене будівництво і садово-паркове господарство»:

1.Лісник

2.Квітникар

3.Озеленювач

4.Машиніст лісозаготівельної машини

 

Розклади вступних іспитів для абітурієнтів Верхівського с/г коледжу ВНАУ

 

Вступні іспити Спеціальність «Геодезія і землеустрій»
На базі 9 класів На базі 11 класів
І група ІІ група
Українська мова (диктант) 21.07.2016 р аудиторія № 2 поч. о 09.00 год. 22.07.2016 р. аудиторія № 2 поч. о 09.00 год. 22.07.2016 р.  аудиторія № 2 поч. о 10.30 год.
Математика (співбесіда) 21.07.2016 раудиторія № 10 поч. о 10.30 год. 22.07.2014 р. аудиторія № 10 поч. о 10.30 год. 22.07.2016 р

аудиторія № 10

поч. о 09.00 год.
Математика (тестування) 26.07.2016 р аудиторія № 10 поч. о 09.00 год. 27.08.2016 р. аудиторія № 10 поч. о 09.00 год. 27.08.2016 р. середа

аудиторія № 10

поч. о 11.00 год.

 

Вступні іспити                Спеціальність «Садово-паркове господарство»
На базі 9 класів На базі 11 класів

 
І група ІІ група
Українська мова (диктант) 21.07.2016 р.

аудиторія № 2

оч. о 10.30 год.
22.07.2016 р.

аудиторія № 4

поч. о 09.00 год.
22.07.2016 р.

аудиторія № 4

поч. о 10.30 год.
Математика (співбесіда) 21.07.2016 р.

аудиторія № 10

поч. о 09.00 год.
22.07.2016 р.

аудиторія № 9

поч. о 10.30 год.
22.07.2016 р.

аудиторія № 9

поч. о 09.00 год.
Математика (тестування) 26.07.2016 р.

аудиторія № 10

поч. о 11.00 год.
27.08.2014 р.

аудиторія № 9

поч. о 09.00 год.
27.08.2012 р.  аудиторія № 12поч. о 11.00 год.

 

Вступні іспити                                 Спеціальність «Агрономія»
На базі 9 класів На базі 11 класів
І група ІІ група
Українська мова (диктант) 21.07.2016 р. аудиторія № 4 поч. о 09.00 год. 21.07.2016 р. аудиторія № 4 поч. о 10.30 год. 21.07.2016 р аудиторія № 4 поч. о 12.00 год.
Математика (співбесіда) 21.07.2016 р. аудиторія № 9 поч. о 10.00 год. 21.07.2016 р.  аудиторія № 9 поч. о 09.00 год. 21.07.2016 р аудиторія № 9 поч. о 11.00 год.
Математика (тестування) 26.07.2016 р. аудиторія № 9 поч. о 09.00 год. 26.07.2016 р. аудиторія № 9 поч. о 11.00 год. 26.07.2016 р.  аудиторія № 9 поч. о 13.00 год.

 

За ступеневою підготовкою
На відділення «Агрономія» На відділення «Садово-паркове господарство»
Фахове вступне випробування 25.07.2016 р аудиторія № 12

поч. о 09.00 год.
25.07.2016 р. аудиторія № 12

поч. о 11.00 год.

 

 

 

 

Приймальна комісія

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *