Рейтинг успішності, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2017-18 н.р.

Спеціальність 193 Геодезія та землеустрій (5.08010102 Землевпорядкування). Групи ГЗ, СПГ-11, ГЗ-21, ЗП-31, ЗП-41.

 

 

Група ГЗ, СПГ-11. Кількість студентів, які навчаються за держзамовленням – 18

 

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва стипендії Успішність

(12.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0.33)
Участь у громадському житті (0.5)

 
Участь у спортивній діяльності

(0.5)

 
Загальний бал

(13.33)
1 Рудий Юрій Сергійович академічна ординарна 9.07 0 0.3 0.2 9.57
2 Гуліна Христина Євгенівна академічна ординарна 9.00 0 0.3 0.2 9.5
3 Кулик Катерина Миколаївна академічна ординарна 8.93 0 0.1 0 9.03
4 Данісієнко Денис Олегович   5.67 0 0 0 5.67
5 Ошовський Роман Андрійович   5.13 0 0 0 5.13
6              
7              
8              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група ГЗ-21. Кількість студентів, які навчаються за держзамовленням – 12

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва стипендії Успішність

(5)
Участь у науково-технічній діяльності

(0.15)
Участь у громадському житті

(0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0.20)
Загальний бал

(5.55)
1 Матух Ярослава Ярославівна академічна ординарна 4.60 0.05 0.1 0 4.75
2 Харковенко Аліна В’ячеславівна академічна ординарна 4.60 0 0.1 0 4.70
3 Чернега Ярослав Русланович академічна ординарна 4.33 0 0.1 0.1 4.53
4 Соловей Ольга Василівна академічна ординарна 4.00 0 0 0 4.00
5 Устименко Максим Сергійович академічна ординарна 4.00 0 0 0 4.00
6 Солодовнікова Ольга Василівна   3.73 0 0 0 3.73
7 Шевчук Наталія Олександрівна   3.15 0 0 0 3.15
8 Кудревич Віталій Вікторович   3.07 0 0 0 3.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група ЗП-31. Кількість студентів, які навчаються за держзамовленням – 12

 

 

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва стипендії Успішність

(5)
Участь у науково-технічній діяльності

(0.15)
Участь у громадському житті

(0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0.20)
Загальний бал

(5.55)
1 Науменко Наталія Миколаївна Академічна за особливі успіхи 5.00 0 0,20 0,1 5,20
2 Тульчій Вікторія Русланівна академічна ординарна 4.75 0 0,10 0,05 4,90
3 Висоцька Аліна Валентинівна академічна ординарна 4.75 0 0,10 0 4,85
4 Савченко Іван Сергійович академічна ординарна 4.00 0 0 0 4,00
5 Литвиненко Юлія Анатоліївна академічна ординарна 3.25 0 0 0 3.25

 

 

 

 

 

 

 

Група ЗП-41. Кількість студентів, які навчаються за держзамовленням – 9

 

 

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва стипендії Успішність

(5)
Участь у науково-технічній діяльності

(0.15)
Участь у громадському житті

(0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0.20)
Загальний бал

(5.55)
1 Мараховська Юлія Олександрівна академічна ординарна 4.54 0 0,10 0,1 4.74
2 Прокопович Юрій Владиславович академічна ординарна 4.00 0 0 0,1 4,10
3 Ткаченко Павло Валерійович   3.20 0 0 0 3.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг успішності, відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2017-18 н.р.

 

Спеціальність 201 Агрономія (5.09010103 Виробництво і переробка продукції рослинництва).

Групи А-11, А-21, ВППР-31, ВППР-41.

 

Група А-11. Кількість студентів, які навчаються за держзамовленням – 22.

 

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва стипендії Успішність

(12.00)
Участь у науково-технічній діяльності

(0.33)
Участь у громадському житті (0.5)

 
Участь у спортивній діяльності

(0.5)

 
Загальний бал

(13.33)
1 Гудзь Назарій Ігорович академічна ординарна 9.40 0 0 0 9.40
2 Бідюк Катерина Валентинівна академічна ординарна 8.29 0 0.2 0.1 8.59
3 Кондратенко Владислав Вікторович академічна ординарна 8.47 0 0 0 8.47
4 Охрімова Катерина Валентинівна академічна ординарна 7.71 0 0.1 0 7.81
5 Пижук Дмитро Олександрович академічна ординарна 7.53 0 0.1 0 7.63
6 Червоняк Олександр Сергійович академічна ординарна 7.40 0 0 0 7.40
7 Годна Юлія Василівна академічна ординарна 7.29 0 0 0 7.29
8 Тригубенко Тарас Валерійович академічна ординарна 7.20 0 0 0 7.20
9 Січкар Віталій Олександрович академічна ординарна 7.07 0 0.1 0 7.17
10 Хоменко Анастасія Михайлівна   7.00 0 0 0.1 7.10
11 Метельський Володимир Володимирович   5.87 0 0 0.1 5.97
12 Пляцок Богдан Романович   5.73 0 0.1 0 5.83
13 Усенко Сергій Михайлович   5.40 0 0 0 5.40
14 Хлопчик Андрій Олександрович   4.93 0 0.1 0.1 5.13
15 Мазур Владислав Олександрович   4.67 0 0 0 4.67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група А-21.

Кількість студентів, які навчаються за держзамовленням – 17

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва стипендії Успішність

(5)
Участь у науково-технічній діяльності

(0.15)
Участь у громадському житті

(0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0.20)
Загальний бал

(5.55)
1 Павлюк Олександр Володимирович академічна ординарна 4.81 0 0 0.1 4.91
2 Шевченко Юрій Юрійович академічна ординарна 4.68 0 0 0 4.68
3 Півторак Руслана Михайлівна академічна ординарна 4.62 0 0 0 4.62
4 Охрімова Тетяна Валентинівна академічна ординарна 4.31 0 0.1 0 4.41
5 Ковальчук Владислав Васильович академічна ординарна 4.18 0 0 0.1 4.28
6 Афентьєв Назарій Віталійович академічна ординарна 4.06 0 0 0 4.06
7 Деркач Микола Станіславович академічна ординарна 4.00 0 0 0.05 4.05
8 Кудима Діана Олександрівна   3.85 0 0 0 3.85
9 Сліденко Андрій Сергійович   3.75 0 0 0 3.75
10 Мудраченко Лілія Сергіївна   3.25 0 0 0 3.25
11 Цвігун Олесь Сергійович   3.25 0 0 0 3.25

 

 

 

 

Групи ВППР-31, ВППР-41.

Кількість студентів, які навчаються за держзамовленням – 30

 

 

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва стипендії Успішність

(5)
Участь у науково-технічній діяльності

(0.15)
Участь у громадському житті

(0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0.20)
Загальний бал

(5.55)
1 Давидчук Владислав Васильович Академічна за особливі успіхи 5.00 0 0.15 0.05 5.20
2 Блажко Володимир Віталійович Академічна за особливі успіхи 5.00 0 0.05 0.1 5.15
3 Редька Марія Володимирівна Академічна за особливі успіхи 5.00 0 0.1 0 5.10
4 Гончар Анжела Юріївна академічна ординарна 4.94 0 0.05 0 4.99
5 Людяний Олександр Валерійович академічна ординарна 4.76 0 0.1 0.1 4.96
6 Швець Катерина Василівна академічна ординарна 4.82 0 0.05 0 4.87
7 Червоняк Юлія Олексіївна академічна ординарна 4.71 0 0.1 0 4.81
8 Щиголь Оксана Ігорівна академічна ординарна 4.76 0 0 0 4.76
9 Погребняк Марія Миколаївна академічна ординарна 4.53 0 0.05 0 4.58
10 Колісник Станіслав Анатолійович академічна ординарна 4.47 0 0 0 4.47
11 Кучер Олександр Олександрович академічна ординарна 4.24 0 0.05 0.1 4.39
12 Гладкий Вадим Андрійович академічна ординарна 4.18 0 0.10 0.1 4.38
13 Петрушкова Альбіна Сергіївна академічна ординарна 4.00 0 0 0 4.00
14 Олександрук Артем Вікторович   3.82 0 0.05 0.1 3.97
15 Тодоренко Павлина Іванівна   3.45 0 0.10 0.1 3.65
16 Дзюба Дмитро Леонідович   3.59 0 0 0 3.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг успішності , відповідно до якого призначається стипендія за результатами успішності в І семестрі 2017-18 н.р.

 

Спеціальність 5.09010303 Зелене будівництво і садово-паркове господарство.

Група ЗБ-31. Кількість студентів, які навчаються за держзамовленням – 8.

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва стипендії Успішність

(5)
Участь у науково-технічній діяльності

(0.15)
Участь у громадському житті

(0.20)
Участь у спортивній діяльності

(0.20)
Загальний бал

(5.55)
1 Мельник Вікторія Володимирівна Академічна за особливі успіхи 5.00 0 0.10 0.05 5,15
2 Гром Вікторія Василівна академічна ординарна 4.25 0 0.05 0.05 4.35
3 Легун Лідія Василівна академічна ординарна 4.08 0 0.05 0.05 4.18
4 Соловйова Настасія Миколаївна   3.17 0 0 0 3.17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтингові списки на призначення стипендії

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *