1 вересня 2018 року у Верхівському сільськогосподарському коледжі Вінницького НАУ відбулося свято, приурочене до Дня знань і науки.

На відкритті свята пролунав державний гімн України та гімн Верхівського с/г коледжу, слова та музика директора коледжу Кушніра О. М.

Нове поповнення, старшокурсників та всіх присутніх вітав директор коледжу Кушнір О.М. – справжній патріарх рідної землі, кандидат с/г наук.

На свято завітали гості: проектор з виховної роботи та гуманітарної політики, Спірідонова Любов Михайлівна, генеральний директор ПСГП «Савинецьке» Лехман Олександр Миколайович.

Виступили почесні гості – Любов Спірідонова та Олександр Лехман. У виступі Любові Михайлівни пролунали добрі, щирі слова та найщиріші побажання для студентської молоді, батьків та викладацького складу.

З вітальним словом виступив і Олександр Миколайович, який вручив відмінникам навчання грошові премії та подарунок коледжу.

За гарним українським звичаєм гостям вручили запашні короваї на вишитих рушниках.

До глибини душі схвилювало присутніх і музичне оформлення свята. Лунали пісні про Україну та любов до неї, кохання та любов до матері, любов до рідного коледжу. Пісні виконували: Сутика Світлана Василівна, Червоняк Юлія, Бідюк Катерина, Безкоровний Владислав.

Із святом усіх присутніх вітали ведучі: Чернега Ярослав та Червоняк Юлія, активні учасники громадського та культурного життя закладу.

      Цікавими і змістовними були виступи першокурсників – Чернеги Катерини, Коваленка Андрія, Безкоровного Владислава. Вони клялись вчитись на відмінно. Заступник директора з навчально-виховної роботи Нижник Людмила Петрівна вручила символічний ключ до знань, залікову книжку та студентський квиток.

         По завершенню свята у клубі коледжу відбулась зустріч директора коледжу, кураторів академічних груп з батьками студентів. Обговорювалось ряд питань, які є актуальними для присутніх. Насамперед, це правове виховання студентів. Зверталась особлива увага на благоустрій гуртожитку та території закладу.

Нехай Господь допомагає нам у нелегкій справі навчання і виховання майбутнього,

1 вересня

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *