29 травня 2019 року в стінах Верхівського сільськогосподарського коледжу Вінницького НАУ відбулась студентська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку аграрного сектору економіки України». До участі у заході були залучені студенти і викладачі спеціальності «Агрономія».

     Відкриття конференції відбулося зі вступного слова директора коледжу Кушніра Олександра Михайловича. Він привітав учасників та гостей цього заходу і розповів про стан і перспективи розвитку сільського господарства.

    Після виступу директора слово було надано головному агроному ТОВ «Козинецьке» Катренку Василю Івановичу, який розповів про діяльність підприємства, в якому працює, та наголосив на перспективах, що відкриваються перед випускниками аграрних закладів.

     Далі були представлені доповіді студентів. Молоді дослідники підняли ряд актуальних питань: «Порівняння систем обробітку ґрунту – переваги та недоліки» (Афентьєв Назар, керівник – директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, викладач землеробства Кушнір О.М.), «Новітні технології як фактор підвищення ефективності виробництва продукції рослинництва» (Кудима Діана, керівник – викладач економічних дисциплін Вдовичак Т.В.), «Органічне землеробство» (Людяний Олександр, керівник – викладач технології виробництва продукції рослинництва Коваленко Г.І.), «Спалювання стерні та соломи – злочин проти грунтів України» (Редька Марія, керівник – викладач насінництва Гудзь В.О.), «Генна інженерія в рослинництві» (Охрімова Катерина, керівник – викладач біології Капустянчик Н.М.), «Виробництво біопалива: переваги і перспективи» (Петрушкова Альбіна, керівник – викладач технології зберігання і переробки продукції рослинництва Драбанюк Т.О.).

     Доповіді були дуже цікавими та актуальними і відповідно кожна з них ставала підставою для запитань та обговорень досліджуваної теми. Кожен учасник висвітлював своє бачення щодо існуючих проблем та висловлював свої пропозиції.

      Організаційний комітет щиро дякує студентам за активну участь у роботі конференції.

IMG_0004

IMG_0017

IMG_0027

IMG_0018

Студентська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку аграрного сектору економіки України»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *