25 червня 2018 року зі спеціальності 5.08010102 «Землевпорядкування» в читальному залі Верхівського сільськогосподарського коледжу Вінницького НАУ відбувся захист дипломних проектів. Перед захистом студентів привітали голова ДЕК, ДП ВНДПІ заступник директора з науково-технічної роботи Пашкевич Іван Михайлович та директор коледжу Кушнір Олександр Михайлович. Захист дипломних проектів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» спеціальності 5.08010102 «Землевпорядкування» проходив в атмосфері вимогливості та всебічному розгляді питань, пов'язаних як з теоретичною так із практичною підготовкою техніків-землевпорядників.

   Тематика дипломних проектів висвітлювала широке коло питань, основні з яких: впорядкування території сільськогосподарських підприємств, облік земель, земельний кадастр, порядок відведення земельних ділянок у власність; реєстрація земельних ділянок.

    Найбільш високий рівень теоретичної та практичної підготовки показали Гулій Віта, Даньчук Світлана та Ткаченко Павло.

   За результатами захисту дипломних проектів члени ДЕК відзначили старанну підготовку випускників до захисту та побажали їм успіхів у подальшому житті а викладацькому складу коледжу плідної праці у підготовці спеціалістів.

     Результати захисту дипломних проектів приведені нижче.

Буфер обміну-1

233

1

3

4

5

44

6

22

55

Захист дипломних проектів

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *