У вирій життя ми вас проводжаєм,

Хай Вам зірниця палає щасливо.

Від щирого серця добра Вам бажаєм.

      Ці слова пролунали з уст ведучих свята. Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам відкривали Гімном коледжу, слова і музику до якого написав директор коледжу Кушнір Олександр Михайлович.

    31 січня – це не просто день. Це випуск спеціалістів Верхівського сільськогосподарського коледжу, якому виповнилося 95 років. Бути гідним наслідувачем цих традицій, бути гідним честі називатися випускником Верхівського сільськогосподарського коледжу Вінницького національного аграрного університету – ось головний девіз свята.

     У цей святковий та урочистий день випускників привітав директор коледжу Кушнір Олександр Михайлович. Побажав, щоб випускники знайшли своє місце в житті, залишалися завжди людиною – що є святішого і найдорожчого? Закликав бути добропорядними, нести у своїх серцях і пам'яті все найсвітліше, що пов'язане з коледжем. Зворушливим моментом було вручення дипломів. Слово для зачитування наказу надали заступнику директора з навчально-виховної роботи Нижник Людмилі Петрівні. Гарні слова вітання також лунали з уст Людмили Петрівни. Побажала випускникам наполегливості в досягненні мети, бойового темпераменту, щоб шанували і любили у колективі де будуть працювати випускники.

     За гарним українським звичаєм директору і заступнику директора вручили запашні короваї на вишитих рушниках.

     Виступила мати випускника. У її виступі лунали слова-настанови: «Нехай на вашій життєвій ниві завжди буде хліб і сіль, шануйте батька і матір, що дали Вам життя і ростили Вас, шануйте викладачів, які дали Вам знання і прагнули виховати Вас чесними і добрими людьми. Любіть свій край, чесно і високо несіть горде наймення людини. Візьміть у дорогу життя свій отчий дім, ніжну мамину пісню, рідну солов'їну мову».

      Ці зворушливі слова викликали у батьків і випускників сльози радості.

    Незабутні слова-вітання сказала куратор групи Гудзь Віталіна Олександрівна. Покладала великі сподівання на випускників, наголошувала, щоб пам'ятали викладачів, які дали знання, приїжджали на зустрічі.

     До глибини душі схвилювало присутніх і музичне оформлення свята. В основному звучали пісні про Україну та любов до неї, про кохання та любов до матері. Випускники оспівували свою Альма-Матір.

      На завершення свята всі випускники та присутні танцювали вальс.

 2а 1а 3а

Випускний бал – «Що ж , відлітайте ключем журавлиним»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *